Pozemní stavby (PS)

 

 

                  

 

 

Milan Vojtek

vedoucí střediska přípravy výroby PS

a kontaktní osoba pro realizované zakázky PS

+420 548 129 379

+420 532 173 379

vojtekm@imosbrno.eu

 

Ing. René Turek

vedoucí střediska HSV I

+420 548 129 232

+420 532 173 232

turekr@imosbrno.eu

Ing. Jaroslav Kabriel

vedoucí střediska HSV II

+420 548 129 259

+420 532 173 259

kabrielj@imosbrno.eu

 

Ing. Stanislav Hank

vedoucí střediska HSV III

hanks@imosbrno.eu

Ing. Radek Voráč

vedoucí střediska HSV IV

voracr@imosbrno.eu

 

Aleš Dostál 

vedoucí střediska HSV V

dostala@imosbrno.eu

 

Ing. Jiří David

vedoucí střediska HSV VIII

davidj@imosbrno.eu

 

Ing. Tomáš Pavelka

vedoucí střediska HSV IX

pavelkat@imosbrno.eu

Miroslav Karásek

vedoucí střediska PSV

+420 548 129 335

+420 532 173 335

karasekmir@imosbrno.eu

 

 

IMOS Brno, a.s.

Olomoucká 174
627 00 Brno

IČ: 25322257
DIČ: CZ25322257
Tel.: 548 129 111, 532 173 111
Fax: 548 129 390, 532 173 390
www.imosbrno.eu
imos@imosbrno.eu

IMOS Brno, a.s., závod Ostrava

Varšavská 1583/99
709 00 Ostrava

IČ: 25322257
DIČ: CZ25322257
Tel.: +420 596 101 050
Fax: +420 596 101 058
www.imosbrno.eu
ostrava@imosbrno.eu

IMOS Brno, a.s. - organizačná zložka

Grösslingová 56
811 09 Bratislava

IČ: 37848437
DIČ: SK2021783940
Tel.: +420 596 101 050
Fax: +420 596 101 058
www.imosbrno.eu
info@sk.imosbrno.eu
© 2008 - 2019 IMOS Brno, a.s.
ID datové schránky: 562eh6n